eWCUT.SK

www.ewcut.sk Kontakt Firma Doprava a ceny za dopravu
Vážení zákazníci,
Z technických príčin je činnosť nášho e-shopu dočasne pozastavená. Oleje KORA-TEX je naďalej možné zakúpiť si priamo
v Moste pri Bratislave na našom bývalom odbernom mieste, kde momentálne pôsobí spoločnosť Sky Wood s.r.o./CKFOREST, cenu a dostupnosť na sklade si prosím overte na tel č. 0918 081 985.
Ďakujeme za pochopenie.

Doprava a ceny za dopravu

  1. Zásielky do 50 kg na území SR
  2. Zásielky nad 50 kg a nadrozmerné zásielky na území SR
  3. Osobný odber
  4. Zásielky na doručenie mimo územia SR
  5. Platba za tovar na dobierku

Dodanie zásielok internetového obchodu www.ewcut.sk zabezpečujeme v spolupráci s kuriérskou spoločnosťou GEIS. Tovar odovzdávame kuriérskej spoločnosti na doručenie v lehotách podľa všeobecných obchodných podmienok.

 1.       CENA PREPRAVY ZÁSIELOK DO 50 KG V RÁMCI SLOVENSKEJ REPUBLIKY

 je pripočítaná k cene objednávky podľa nasledovného cenníka:

Hmotnosť zásielky

Cena za prepravu bez DPH

Cena za prepravu s DPH

0-5kg

4,67

5,60

5-10kg

4,83

5,80

10-20kg

5,17

6,20

20-30kg

5,75

6,90

30-50kg

7,25

8,70

2.    CENA PREPRAVY ZÁSIELOK NAD 50 KG A NADROZMERNÉ ZÁSIELKY V RÁMCI SLOVENSKEJ REPUBLIKY

Vzhľadom na špecifické druhy a rozmery tovaru, ktoré ponúka internetový obchod www.ewcut.sk je pri zásielkach nad 50kg alebo pri nadrozmerných zásielkach cena uvádzaná pri objednávke len orientačná. Skutočná cena prepravy bude oznámená zákazníkovi pri akceptácii objednávky podľa obchodných podmienok a zásielka bude expedovaná až po odsúhlasení skutočnej ceny dopravy zákazníkom.

Orientačné ceny prepravy:

Ceny pre zásielky nad 50kg do maximálnej hmotnosti 2 500kg závisia od hmotnosti, rozmerov a dodacej adresy a pohybujú sa v rozmedzí od 10 do 330 EUR s DPH.


3.       OSOBNÝ ODBER TOVARU

Osobný odber tovaru je zdarma. Tovar je možné prevziať  na výdajnom mieste, ktoré sa nachádza na prevádzke spoločnosti Arsita s.r.o., Areál RDP, Bratislavská 535,  900 46 Most pri Bratislave.

Prevzatie tovaru je možné v čase

Pondelok -piatok  8:30-15:30

Pri osobnom odbere tovaru vám bude doručené oznámenie o pripravení vašej objednávky na prevzatie. Tovar bude vydaný zákazníkovi výlučne po úplnom uhradení faktúry vopred prevodom na účet.  Na výdajnom mieste nie je možné platiť kartou.

4.
DORUČENIE ZÁSIELOK MIMO ÚZEMIA SLOVENSKEJ REPUBLIKY

V prípade objednávok s dodacou adresou mimo územia SR bude cena dodania a spôsob platby dohodnutý  individuálne so zákazníkom.

5.       PLATBA ZA TOVAR NA DOBIERKU

Služba za úhradu objednaného tovaru prostredníctvom dobierky je spoplatnená jednotným poplatkom 1,20 EUR vrátane DPH pri všetkých typoch zásielok v rámci Slovenskej republiky. Poplatok za dobierku je pripočítaný k cene objednávky. Maximálna výška platby, ktorá môže byť uhradená dobierkou je 5000 EUR.

Novinky na email