eWCUT.SK

Vážení zákazníci,
Z technických príčin je činnosť nášho e-shopu dočasne pozastavená. Oleje KORA-TEX je naďalej možné zakúpiť si priamo
v Moste pri Bratislave na našom bývalom odbernom mieste, kde momentálne pôsobí spoločnosť Sky Wood s.r.o./CKFOREST, cenu a dostupnosť na sklade si prosím overte na tel č. 0918 081 985.
Ďakujeme za pochopenie.


Email
wcut-12-1327
pc071766
pc071765

BOROWOOD 600g

Vysoko kvalitná a účinna ochrana dreva v práškovej forme, Rozpustná vo vode
Objednávací kód:50300001
Cena
Predajná cena24,00 €
Predajná cena bez DPH20,00 €
Výrobca:3S
Popis pre BOROWOOD 600g

  • Návod na použitie

  • Balenie

  • Technické informácie

Vysoko kvalitná a účinná ochrana dreva  v práškovej forme, Rozpustná vo vode

Obsah balenia: 600g
e vo vode rozpustný prášok šetriaci náklady a jednoduchý na použitie. Je to sodnoboritá soľ, vyvinutá na ošetrenie reziva a ostatných výrobkov z masívneho dreva. Má insekticídne a fungicídne vlastnosti voči drevokazným organizmom. Hoci je BOROWOOD® účinný voči hmyzu, pre ľudský organizmus nie je škodlivý, je bez karcinogénnych efektov. Môže sa použiť na ošetrenie už napadnutého dreva, na preventívnu ochranu už v existujúcich stavbách alebo na ošetrenie čerstvého dreva počas výstavby. Vo vodnom roztoku sa pohybuje v dreve difúziou cez drevné póry. Počas sušenia reziva sa dostáva hlbšie do štruktúry dreva. Z tohto dôvodu ošetrenie boritanmi poskytuje hlbšiu a dlhodobú úroveň ochrany dreva oproti iným ochranným prostriedkom. BOROWOOD® sa v dreve


UPOZORNENIE: prípravok je určený pre použitie na profesionálne účely. Objednať tento tovar môže iba podnikateľský subjekt /pridelené IČO/.

Charakteristika

Neolejový a bezfarebný – veľmi dôležité pri ochrane historických budov. Neprchavý a bez zápachu – neznepríjemňuje vzduch v interiéroch. Nekorozívny voči železným kovom. BOROWOOD® má dôležitú prídavnú vlastnosť – zvyšuje odolnosť dreva voči horľavosti.

Vhodnosť

BOROWOOD® je účinný pre interiérové a exteriérové stavby, čerstvé i staršie rezivo všetkého druhu, vrátane drevotriesok, preglejok, laminačných dýh a nábytkárskeho reziva, ktoré bude chránené od nadmerného dažďa a nie v priamom kontakte s pôdou. Nie je príliš účinný na glazovaných alebo lakovaných povrchoch.

Aplikácia

Náterom, postrekom, máčaním (i tlakovým), ako pena, i ako prášok.


Balenie a výťažnosť

BOROWOOD® sa dodáva v plastikových dózach po 600 g.

Riedenie:

Uvedené balenie je určené pri preventívnej ochrane dreva na prípravu 30 l roztoku, s ktorým je možné pri vhodnej aplikácii ošetriť až 210 m2 . Pri už napadnutom dreve je potrebné zvýšiť koncentráciu roztoku, a to 600 g/ na 6 l vody. Súčasťou balenia je i tónovacia zelená farba.


Váš text....

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia.

Novinky na email