eWCUT.SK

Vážení zákazníci,
Z technických príčin je činnosť nášho e-shopu dočasne pozastavená. Oleje KORA-TEX je naďalej možné zakúpiť si priamo
v Moste pri Bratislave na našom bývalom odbernom mieste, kde momentálne pôsobí spoločnosť Sky Wood s.r.o./CKFOREST, cenu a dostupnosť na sklade si prosím overte na tel č. 0918 081 985.
Ďakujeme za pochopenie.


Email
ts-8mm-big1
ts-8mm-techvyk75

Tesárska skrutka 320*8

Tesárska skrutka pevnostná s ozdobnou tanierovou hlavou a s certifikátom pre tesárske spoje, 8mm
Objednávací kód:BTS3208
Cena
Predajná cena100,00 €
Predajná cena bez DPH83,33 €
Popis pre Tesárska skrutka 320*8

  • Návod na použitie

  • Balenie

  • Technické informácie

Kvalitná tesárska skrutka pevnostná s ozdobnou tanierovou hlavou  a s certifikátom pre tesárske spoje, priemer 8mm, oceľ, žltohnedý pozink, pohon TX 40. Špička so zárezom zabraňuje praskaniu dreva. Trecia časť pre rýchlejšie a ľahšie zašraubovanie a redukciu uťahovacieho momentu. Klzkým povlakom potiahnutý hrubý závit umožňuje o 30% rýchlejšie zašraubovanie. Vďaka tanierovej hlave nie sú potrebné žiadne podložky a rozety.

Rozmer:

320/8 mm, celková dĺžka 320mm, dĺžka závitu 80mm, priemer 8mm, priemer hlavy 22mm

uvádzaná cena je za 50 ks (1 balenie)

© 2014 www.ewcut.sk, www.beststore.sk -texty, tabuľky, informatívne články,  všetky obrázky a fotografie, vrátane náhľadov a vrátane všetkých údajov na tejto stránke sú chránené autorským zákonom, ich neautorizované šírenie, kopírovanie alebo komerčné využitie môže viesť k trestnoprávnym postihom podľa práva EU a SR.

 

Balenie

50ks

Využitie v oblasti šraubového spájania pri konštrukciách drevených stavieb, striech, prístreškov, pergol a zimných záhrad. Upevňovanie strešných izolácií s hrúbkou 60-200mm, ktoré sa vyznačujú pevnosťou v tlaku >0.06 N/mm² . Pre tesárov, drevospracujúce podniky, pokrývačov, výroba prefabrikátov.

Odporúčania výrobcu: Pri systémoch strešnej izolácie je minimálna hĺbka zašraubovania 80 mm pod uhlom zašraubovania od 67º (± 5º). Šrauby musia byť pri pracovnonm postupe zašraubované bez predvŕtania cez poistnú latu a izolačnú hmotu do krokvy.

Recenzie

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia.

Novinky na email